• one
 • two
 • живот

  живот

  јакна

 • кајак

  кајак

  Rack

 • кајак

  кајак

  количка

 • кајак

  кајак

  складирање решетката

 • гребло

  гребло

 • кајак

  кајак

  складирање решетката

 • прилагодено

  прилагодено

  За врзување на рака

 • седиште

  седиште

  назад

 • гребло

  гребло

  поводник

Затоа изберете ONEFENG СПОРТ

Избрана производи

Ningbo Beilun Onefeng Спорт Производи ко., Ltd.

Ningbo Beilun Onefeng Спорт Производи CO., LTD е најбрзо растечка Водни спортови и Велосипедизам Спорт додатоци производителот, основана во 2010 година, кој се наоѓа во Ningbo град на источниот брег на Кина.

"Едноставно, практични и убави" е нашиот нов концепт на развој на производи и дизајн. Бидејќи нашата цел развој е да уживаат во убавината на природата.

Ние сме сигурни OEM / ODM снабдувач во Кина и нашите производи се продаваат добро во Европа, Северна Америка, Австралија, Азија, итн

Прочитај повеќе

мислите за вашето време

Прашање Сега
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете авион

WhatsApp Online Chat !