носителот прачка 2621

Краток опис:

Ротирачки Држач
МОДЕЛ: OF2621
Карактеристики:
"Најлон 360 ° вртливата носителот риболовен стап за чамец.
"Материјал: најлон.
"Боја: црна.
"Детали Пакување: пластична торба + картон.
"Одвојува база со квадратна форма, лесно да се инсталира.
"Гуменото со брава може да се зацврсти риболов прачка.
"Rotatable дизајн, може да се прилагоди на аголот на риболов прачка со природата, локација.
"Производ пластични тело, секој дел може да го расклопите на собранието, многу лесен за носење.
"Производот структура е едноставна, цената е многу висока.


детали за производот

Тагови производ

2621


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете автомобили

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

  WhatsApp Online Chat !