наслонот 2611

Краток опис:

Кајак наслонот
МОДЕЛ: OF2611
Карактеристики:
"Дизајнирано со сериозни paddler во умот.
"Со високи перформанси термоформираната седат на врвот.
"Морски одделение масивен месинг Snaps.
"Мулти-прилагодливи предни и задни ремени цврсто се закочи во положбата на седиштето.
"Опции webbing пакет Тешки располагање.
"Не се лизга начичкана површина.
"Тешки зашиени засилен ремени.
"Не-'рѓа.
"18-инчен висок наслонот на овој thermoformed украсениот пена нема еднакви во смисла на поддршка за двете пониски и горниот дел од грбот.


детали за производот

Тагови производ

2611_01 2611_02 2611_03 2611_04 2611_05 2611_06 2611_07 2611_08 2611_09 2611_10 2611_11 2611_12 2611_13


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ја вашата порака:

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  Поврзани производи

  Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни

  WhatsApp Online Chat !