• one
 • two
 • jetë

  jetë

  xhaketë

 • kajak

  kajak

  raft

 • kajak

  kajak

  karro

 • kajak

  kajak

  Storage Rack

 • vozis

  vozis

 • kajak

  kajak

  raft magazinimit

 • customized

  customized

  Shkrirje poshtë rrip

 • vend

  vend

  prapa

 • vozis

  vozis

  treshe

pse zgjedhin ONEFENG SPORTS

Featured produktet

Ningbo Beilun Onefeng Sports Products CO., Ltd

Ningbo Beilun Onefeng Sports Products CO., LTD është rritje më të shpejtë sportet e ujit & Cycling Sport pajisje prodhues, e themeluar në vitin 2010, gjendet në qytetin e Ningbo në bregun lindor të Kinës.

"Thjeshtë, praktike dhe e bukur" është zhvillimi i produkteve të reja dhe dizajn konceptin tonë. Sepse qëllimi ynë është zhvillimi për të shijuar bukurinë e natyrës.

Ne jemi një furnizues i besueshëm OEM / ODM në Kinë dhe produktet tona janë shitur mirë në Evropë, Amerikën e Veriut, Australi, Azi, etj

Lexo më shumë

mendoj për kohën tuaj

Enquiry TANI
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni flamurin

WhatsApp Online Chat !