vend prapa 2611

Përshkrim i shkurtër:

KAYAK SEAT BACK
MODELI: OF2611
Features:
"Designed me paddler serioze në mendje.
"Performancë të lartë termikisht të ulen në krye.
"Klasës Marine snaps bronzi të ngurta.
"Para dhe të pasme shiritat Multi-rregullueshme solide bllokohet në pozicionin vend.
"Detyrë e rëndë paketë rrip i trashë pëlhure opsionet e disponueshme.
"Jo-shqip studded sipërfaqe.
"Të rënda stitched shiritat përforcuar.
"Non-ndryshk.
"18-inch mbështetëse gjatë në këtë shkumë thermoformed formohem nuk ka të barabartë në aspektin e mbështetjes për të dy mbrapa ulët dhe të lartë.


Detail Product

Produkt Tags

2611_01 2611_02 2611_03 2611_04 2611_05 2611_06 2611_07 2611_08 2611_09 2611_10 2611_11 2611_12 2611_13


 • Previous:
 • Next:

 • Dërgo mesazhin tuaj për ne:

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni avionit

  Related Products

  Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key

  WhatsApp Online Chat !